Konferencje

POLSTIM 2017

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

 

W imieniu Komitetu Naukowego Konferencji POLSTIM 2017, pracującego w składzie: Katarzyna Bieganowska, Artur Fuglewicz, Ewa Jędrzejczyk-Patej, Maria Trusz-Gluza, Jarosław Kaźmierczak, Maciej Kempa, Oskar Kowalski, Jerzy Kuźniar, Andrzej Przybylski, Janusz Romanek, Łukasz Szumowski oraz Maciej Sterliński – przewodniczący, 

serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie i poświęcony czas na przygotowanie i nadesłanie propozycji sesji  dydaktycznych. Podczas posiedzenia Zarządu SRS udało nam się opracować program Konferencji, mamy nadzieję, że spełni on  Państwa oczekiwania. 

Przypominamy i serdecznie zapraszamy do zgłaszania abstraktów doniesień oryginalnych i kazuistycznych – termin przyjmowania prac to 31 marca 2017. Szczególnie zapraszamy jako pierwszych autorów Młodych Badaczy < 35 r.ż. W systemie abstraktowym stworzono dla Państwa specjalną kategorię. Mamy nadzieję, że tak jak w minionym roku, będą Państwo bardzo aktywni na tym polu i znów będziemy mogli przeprowadzić konkurs na Nagrodę Przewodniczących SRS dla Młodych Badaczy.

z wyrazami szacunku,

dr hab. n. med. Maciej Sterliński,

przewodniczący-elekt SRS PTK - przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji Polstim 2017

dr hab. n. med., prof. UR, Andrzej Przybylski

przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji Polstim 2017

dr hab. n. med. Oskar Kowalski

przewodniczący SRS PTK

XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Katowice, 21.09.2017 - 23.09.2017

www.kongres2017.ptkardio.pl