POLSTIM 2017

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

 

W imieniu Komitetu Naukowego Konferencji POLSTIM 2017, pracującego w składzie: Katarzyna Bieganowska, Artur Fuglewicz, Ewa Jędrzejczyk-Patej, Maria Trusz-Gluza, Jarosław Kaźmierczak, Maciej Kempa, Oskar Kowalski, Jerzy Kuźniar, Andrzej Przybylski, Janusz Romanek, Łukasz Szumowski oraz Maciej Sterliński – przewodniczący, 

serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie i poświęcony czas na przygotowanie i nadesłanie propozycji sesji  dydaktycznych. Podczas posiedzenia Zarządu SRS udało nam się opracować program Konferencji, mamy nadzieję, że spełni on  Państwa oczekiwania. 

Przypominamy i serdecznie zapraszamy do zgłaszania abstraktów doniesień oryginalnych i kazuistycznych – termin przyjmowania prac to 31 marca 2017. Szczególnie zapraszamy jako pierwszych autorów Młodych Badaczy < 35 r.ż. W systemie abstraktowym stworzono dla Państwa specjalną kategorię. Mamy nadzieję, że tak jak w minionym roku, będą Państwo bardzo aktywni na tym polu i znów będziemy mogli przeprowadzić konkurs na Nagrodę Przewodniczących SRS dla Młodych Badaczy.

z wyrazami szacunku,

dr hab. n. med. Maciej Sterliński,

przewodniczący-elekt SRS PTK - przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji Polstim 2017

dr hab. n. med., prof. UR, Andrzej Przybylski

przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji Polstim 2017

dr hab. n. med. Oskar Kowalski

przewodniczący SRS PTK